23.02.2024

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży (istniejemy od 1991 roku).

Działamy na terenie województwa  śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i na terenie Słowacji.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Elektromechanik w autoryzowanym serwisie samochodowym DAF

Miejsce pracy: USTROŃ

Każdy Pracownik zatrudniony w naszej firmie ma gwarancję:

-stabilnego zatrudnienia

-umowy o pracę

-atrakcyjnych zarobków i terminowej wypłaty wynagrodzenia

-podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

- szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków-system szkoleń opracowanych przez firmę DAF

Zakres obowiązków:

• Ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdów samochodowych
• Kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w oparciu o instrukcje producentów
• Przeglądy techniczne
• Montaż akcesoriów dodatkowych (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.)
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz dbałość o ład i porządek w serwisie i na terenie przyległym

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego
• Wykształcenie kierunkowe
• Znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych
• Zaangażowanie i dokładność w działaniu

Oferujemy:

• pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwości rozwoju w strukturach organizacji
• niezbędne narzędzia pracy
• dogodną lokalizację z miejscem parkingowym

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wybierając jedną z poniższych możliwości:

  1. Formularz rekrutacyjny -FORMULARZ (KLIKNIJ)
  2. Adres e-mail tomasz.lugowski@wanicki.pl
  3. Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji 663 341 802 lub 724 650 273

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Centrala Firmy

ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany
tel. 12 372 70 00
infolinia: 888 888 824

Zapraszamy:
pon.-pt. 7-22
sob. 7-14

Design by KMProjekt.pl