22.04.2021

W dziesiątej edycji konkursu DEALER ROKU 2021 DAF TRUCKS pierwsze miejsce zajął oddział Wanicki Rzeszów, natomiast trzecie - oddział Wanicki Częstochowa! To już druga nagroda dla rzeszowskiego oddziału.

 

 

Tytuł Dealera Roku 2021 to dla nas podwójna nagroda.

Z jednej strony to potwierdzenie tego, że po tytule uzyskanym w roku 2019 nie osiedliśmy na laurach, cały czas utrzymując mistrzowski poziom. Z drugiej strony to oczywiście wyróżnienie za to, że udało nam się zrealizować wszystkie cele, jakie postawiliśmy przed sobą na początku 2020 roku – czyli jeszcze przed pandemią. Ponowne zdobycie nagrody było dla nas swego rodzaju misją, w której realizację zaangażował się cały zespół. I mówiąc to mam na myśli naprawdę dosłownie każdą osobę z zespołu. Zarówno jako team, jak i poszczególne jednostki go tworzące, dążyliśmy do tego, aby wszystkie czynności zrealizować poprawnie za pierwszym razem i pozwolić klientom na jak najbardziej wydajną i bezproblemową eksploatację - mówi Roman Giza, dyrektor Oddziału Rzeszów Trzciana.

W konkursie Dealer Roku DAF oceniane są działania bezpośrednio wpływające na satysfakcję klientów, w tym między innymi: poprawność wykonania usługi za pierwszymrazem, wzrost satysfakcji klienta z obsługi w serwisie, wydajność obsługi w ramach serwisuITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo-naprawczych DAF Multisupport, realizacja planówsprzedaży nowych pojazdów i części oraz jakościowe szkolenia z ekonomicznej jazdy.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym oddziałom, a ich pracownikom dziękujemy za solidną pracę i wkład w rozwój całej sieci.

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Centrala Firmy

ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany
tel. 12 372 70 00
infolinia: 888 888 824

Zapraszamy:
pon.-pt. 7-22
sob. 7-14

Design by KMProjekt.pl