FOR A BETTER LIFE

Marka IRIZAR- przygotowana na wielotechnologiczną i zrównoważoną przyszłość

AUTORYZOWANY DEALER IRIZAR

Firma Wanicki to autoryzowany dealer marki IRIZAR, jednego z najbardziej renomowanych producentów autobusów i autokarów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bliskiej współpracy z IRIZAR, dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości pojazdy, które gwarantują komfort, niezawodność i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

USŁUGI DLA KLIENTÓW IRIZAR

Nasze usługi gwarantują, że Twoje pojazdy IRIZAR będą zawsze w doskonałym stanie technicznym. Dzięki doświadczonemu zespołowi techników oraz nowoczesnym narzędziom, oferujemy szybkie i skuteczne naprawy oraz przeglądy okresowe, zapewniając długotrwałą niezawodność.

Oferujemy nie tylko sprzedaż autokarów i autobusów, ale także szeroki zakres usług dodatkowych, które zapewnią Ci pełne wsparcie na każdym etapie eksploatacji Twojego pojazdu. Nasza oferta obejmuje m.in. finansowanie oraz system pomocy drogowej ITS, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje potrzeby zostaną w pełni zaspokojone.

NASZE ODDZIAŁY

DOŁĄCZ DO NAS – PRACA DLA LUDZI Z PASJĄ

Szukamy ludzi z pasją, gotowych na wyzwania i ciekawą pracę.

Nasz zespół otwarty jest na ludzi z doświadczeniem, jak również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w pracy zawodowej. Gwarantujemy świetne i stabilne warunki pracy, dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju poprzez udział w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach oraz stabilną pozycję pracodawcy.

Sprawdź aktualne oferty pracy

O NAS

Działamy w branży motoryzacyjnej od ponad 30 lat i jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki IRIZAR w Polsce. 

Inwestujemy w nowoczesne technologie i rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać dynamicznym wyzwaniom rynku. 

Warto do nas dołączyć. Wybierając naszą firmę, korzystasz z wieloletniego doświadczenia w dostawie części zamiennych i usług serwisowych na terenie całego kraju.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gwarancją udanej współpracy.

SPRAWDŹ JAKI MODEL IRIZAR PASUJE NALEPIEJ DO CIEBIE