TWÓJ OFICJALNY PARTNER TATRY

Pewność w każdych warunkach. Samochód ciężarowy z napędem na wszystkie koła spełniający najwyższe wymagania.

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Kiedy inni już nie mogą, TATRA może.

Dzięki unikalnej koncepcji podwozia składającej się z odpornej na skręcanie centralnej ramy rurowej i niezwykle regulowanych, pneumatycznych półosi.

Ta legendarna konstrukcja od dekad stanowi synonim absolutnego specjalisty w dziedzinie jazdy terenowej. Liczne zwycięstwa w Rajdzie Dakar są jedynie potwierdzeniem niezrównanych możliwości TATRY i jej zasłużonej renomy.

Innowacyjna konstrukcja

Unikalna konstrukcja pojazdów TATRA wyróżnia się brakiem kratownicy pomiędzy podwoziem a zabudową.

Jakie są zalety tego rozwiązania?

  • Niższa masa eksploatacyjna: Brak kratownicy oznacza mniejszą wagę pojazdu, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa, lepsze osiągi i większą ładowność.
  • Większa wytrzymałość: Innowacyjna konstrukcja zwiększa sztywność ramy i poprawia odporność na uszkodzenia, co czyni pojazdy TATRA bardziej wytrzymałymi w trudnych warunkach terenowych.
  • Większa funkcjonalność: Brak kratownicy ułatwia montaż i demontaż zabudowy, a także zapewnia więcej miejsca wewnątrz pojazdu.

O NAS

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Tatra. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę full-service. Dzięki zaufanym markom oraz naszym możliwościom finansowania i ubezpieczeń, zapewniamy profesjonalną obsługę sprzedażową i posprzedażową.

Jeśli poszukujesz solidnego i wydajnego pojazdu, który będzie niezawodnym partnerem w pracy, wybierz pojazdy marki Tatra.

Potrzebujesz samochodu ciężarowego do zadań specjalnych?