MOCNE OGNIWO
W TRANSPORCIE CHŁODNICZYM

Firma Wanicki jest autoryzowanym dealerem marki Lamberet. Liczne serwisy na terenie całego kraju- wygoda i bezpieczeństwo Twojej floty.

AUTORYZOWANY DEALER LAMBERET

Grupa Wanicki, od lat wiodący w branży motoryzacyjnej, z dumą przedstawia się jako autoryzowany dealer marki LAMBERET. Nasza firma, założona w 1991 roku, zbudowała swoją pozycję na solidnych fundamentach zaufania i profesjonalizmu. Współpracując z LAMBERET, wiodącym producentem naczep i zabudów chłodniczych, zyskaliśmy unikalne doświadczenie, które pozwala nam oferować rozwiązania najwyższej jakości.

Zaufanie i jakość

Marka Lamberet, dzięki wieloletniemu doświadczeniu branży, jest gwarantem jakości i bezpieczeństwa.

Rozbudowana sieć serwisowa, korzystne warunki finansowania i doradztwo, sprawiają że Lamberet jest dla setek firm partnerem na wiele dziesięcioleci.

Jakość zabudów Chłodniczych Lamberet została doceniona w 38 państwach na całym świecie, a liczne certyfikaty świadczą o dbałości o każdy detal.

Zabudowy chłodnicze Lamberet

Od 1935 roku, marka Lamberet dostarcza swoim klientom specjalistyczne zabudowy chłodnicze.

Dzięki unikalnemu systemowi projektowania i produkcji, Lamberet wytwarza jednostki transportowe wyjątkowej jakości.

Systemy chłodnicze sprawdzają się zarówno w transporcie żywności, jak i leków czy innych towarów wymagających najbardziej rygorystycznych warunków transportu.

NASZE ODDZIAŁY

DOŁĄCZ DO NAS – PRACA DLA LUDZI Z PASJĄ

Szukamy ludzi z pasją, gotowych na wyzwania i ciekawą pracę.

Nasz zespół otwarty jest na ludzi z doświadczeniem, jak również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w pracy zawodowej. Gwarantujemy świetne i stabilne warunki pracy, dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju poprzez udział w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach oraz stabilną pozycję pracodawcy.

POTRZEBUJESZ NACZEPY? ZADZWOŃ!