PIAGGIO TO WIĘCEJ NIŻ POJAZD
PIAGGIO TO STYL ŻYCIA

AUTORYZOWANY IMPORTER I DEALER PIAGGIO

Jako wyłączny autoryzowany importer i dealer pojazdów użytkowych PIAGGIO w Polsce, jesteśmy dumni, że możemy reprezentować tę włoską markę, która od lat zdobywa serca miłośników motoryzacji na całym świecie. Pojazdy użytkowe Piaggio są synonimem niezawodności, wszechstronności i stylu.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zwrotnego pojazdu miejskiego, czy solidnego partnera do pracy – Piaggio ma coś specjalnie dla Ciebie. Z nami odkryjesz, dlaczego Piaggio to nie tylko pojazd, ale także styl życia!

APE 50

 

 

 

 

Piaggio Ape 50 należy do kategorii motorowerów i może być prowadzony już od 14 roku życia z prawem jazdy AM!

Idealnie dopasowuje się do różnych sytuacji i spełnia potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Oferuje wszechstronne i łatwe w obsłudze rozwiązania transportowe, pozwalając wyróżnić się oryginalnością.

Ape 50 to niezawodny środek transportu i skuteczna reklama Twojej firmy.

Dostępny w wariantach PICK-UP, VAN, CROSS oraz w 8 kolorach. Wszystkie modele spełniają normy emisji spalin Euro 4.

.

O NAS

Od 2016 roku pełnimy rolę wyłącznego autoryzowanego importera i dealera pojazdów użytkowych PIAGGIO w Polsce.

Jeśli poszukujesz pojazdów, które cechują się niezawodnością i wszechstronnością w każdej sytuacji, jesteś we właściwym miejscu.

Oferujemy również sprzedaż i serwis marek takich jak DAF, Irizar, Tatra, John Deere, Kramer, SIP, Monosem, Yanmar, Isuzu i wielu innych.

Odwiedź jeden z naszych oddziałów i przekonaj się co możemy Ci zaoferować!

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU!

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz nie tylko pracę, ale i możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w inspirującym środowisku. Wierzymy, że praca powinna być pasjonująca, dlatego staramy się, aby każdy dzień w naszej firmie był dla Ciebie ciekawym wyzwaniem.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, chcesz się rozwijać i szukasz miejsca, gdzie Twoja praca będzie doceniana, nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Sprawdź aktualne oferty pracy

BEZ PRAWA JAZDY!

Ape 50 należy do kategorii motorowerów i może być prowadzony bez prawa jazdy.