13.02.2020

7 lutego w Mogilanach odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla oddziałów, które w ostatnim roku wyróżniły się zaangażowaniem i wynikami w ramach Wanicki Target Program. Poznaj tegorocznych zwycięzców oraz obejrzyj zdjęcia z uroczystej gali.

Nagrodę główną i tytuł Dealera Roku 2020 z wynikiem 1010 punktów zdobył oddział w Świdniku, który w ostatnim kwartale odrobił dotychczasową stratę do rywali. Na podium znalazły się również oddziały w Ustroniu oraz w Mogilanach. Zwycięskie oddziały otrzymały nagrody pieniężne, które mogą zostać wykorzystane na cele rozwojowo-społeczne.

Wanicki Target Program to system motywacyjny, w którym uczestniczą wszystkie oddziały należące do Grupy Wanicki. Program powstał z myślą o realizacji celów, które określono na podstawie szczegółowych danych sprzedażowych z poprzedniego roku. To jeden ze sposobów na rozwój wszystkich placówek, których wzajemna rywalizacja przekłada się na udział Grupy Wanicki w rynku. W ramach Wanicki Target Program ocenie podlegają takie dziedziny jak: części, serwis, procedury wewnętrzne czy marketing.

W tym roku oddziały Grupy Wanicki również walczą o tytuł Dealera Roku. Zespołom ze Świdnika, Ustronia i Mogilan serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników, a wszystkim oddziałom życzymy powodzenia w tegorocznej edycji Wanicki Target Program

 

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Centrala Firmy

ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany
tel. 12 372 70 00
infolinia: 888 888 824

Zapraszamy:
pon.-pt. 7-22
sob. 7-14

Design by KMProjekt.pl