04.03.2024

Oddział WANICKI Rzeszów kontynuuje swoje zwycięstwa, zdobywając tytuł Dealer Roku DAF 2024 w trzynastej edycji konkursu organizowanego przez DAF Trucks Polska!

Kolejne miejsce na podium należy do oddziału WANICKI Ustroń.

To już trzecie zwycięstwo zespołu z Rzeszowa w historii konkursu. DAF Wanicki Rzeszów to również jedyny dealer, który trzykrotnie triumfował w tej rywalizacji!

Sekret naszego sukcesu? Zgrany zespół i zaangażowanie w obsługę klienta na najwyższym poziomie. W Rzeszowie mamy grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko posiadają bogate doświadczenie, ale także nieustannie doskonalą swoje umiejętności z każdym kolejnym rokiem.

Osiągnięcia nie ograniczają się jedynie do tego tytułu – w grudniu 2023 roku Karol Kruk, mechanik rzeszowskiego oddziału, zdobył tytuł DAF Technician of the Year, co jest kolejnym dowodem na wysoką jakość pracy naszego zespołu. Karol Kruk wraz z Jakubem Porowskim reprezentowali również Polskę podczas finału konkursu DAF Technician of the Year 2023 w Eindhoven.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym oddziałom, a zdobyty tytuł Dealer Roku DAF 2024 stanowi dla nas motywację do dalszego doskonalenia naszych usług.

 

 

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Centrala Firmy

ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany
tel. 12 372 70 00
infolinia: 888 888 824

Zapraszamy:
pon.-pt. 7-22
sob. 7-14


Design by KMProjekt.pl