14.09.2020

Jako autoryzowany przedstawiciel ISUZU w Polsce zajmujemy się dystrybucją niezawodnych, innowacyjnych, a przede wszystkim bezpiecznych samochodów ciężarowych japońskiego producenta. Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę: nowy ISUZU L35 z wywrotką z wywrotem trójstronnym Romcar w Grupie Wanicki jest dostępny z dwuletnią gwarancją i bez limitu kilometrów już od 124 000 zł!

Zestaw stworzony do ciężkiej pracy

ISUZU L35 F z podwoziem 3,5 t DMC to lekka i niezawodna ciężarówka, którą stworzono z myślą o zastosowaniu w budownictwie i dystrybucji. Dzięki połączeniu japońskiej jakości i solidnej konstrukcji, pojazd spełnia najwyższe oczekiwania, sprawdzając się nawet w najtrudniejszych warunkach. ISUZU L35 to przedstawiciel serii N - jednych z najlepiej sprzedających się samochodów ciężarowych na świecie. W połączeniu z wywrotką firmy ROMCAR tworzy zestaw, który sprawdzi się w nawet w trudnych i wymagających warunkach.

 

 

ISUZU L35 F - synonim niezawodności

ISUZU L35 powstał, aby przyspieszać i ułatwiać pracę. To lekki i zwrotny egzemplarz, łączący wygodę z imponującą mocą.

Cechy ISUZU L35 F:
- rozstaw osi 2750 mm
- czterocylindrowy silnik ISUZU 4JJ1E6N Diesel
- system wspomaganego hamowania
- elektroniczna stabilizacja toru jazdy z ASR
- zbiornik o pojemności 68 l

W pojazdach ISUZU stosuje się silniki spełniające normę Euro 6, które optymalizują zużycie paliwa, utrzymując emisję substancji zanieczyszczających na bardzo niskim poziomie. W standardowym wyposażeniu pojazdu znajduje się także: komputer pokładowy, hamulec wydechowy, sygnalizacja biegu wstecznego, immobilizer, amortyzacja fotela kierowcy czy dwupłaszczyznowa regulacja kierownicy.

 

W ramach dodatkowych opcji, istnieje możliwość wyposażenia pojazdu w zautomatyzowaną skrzynię biegów i klimatyzację.

 

Wywrotka ROMCAR z trójstronnym wywrotem

ISUZU L35 F wraz z wywrotką ROMCAR z trójstronnym wywrotem tworzy zestaw, który doskonale sprawdza się między innymi na budowach. Specjalna konstrukcja ramy pośredniej oraz skrzyni samowyładowczej umożliwia wywrót zawartości do tyłu i na boki oraz zapewnia dużą wytrzymałość. Rama pośrednia wywrotki jest stalowa, cynkowana ogniowo, natomiast skrzynia - piaskowana i malowana proszkowo. Stalowa burta o wysokości 600 mm stanowi o wygodzie i bezpieczeństwie.

Przybliżone wymiary wywrotki to 3650 x 1940 x 600 mm, a masa zabudowy (bez wyp. dodatkowego) wynosi ok. 660 kg. To wszystko sprawia, że ROMCAR charakteryzuje się także wyjątkową zwrotnością w porównaniu do innych wywrotek dostępnych na rynku.

Pozostałe cechy wywrotki ROMCAR:
- pięciostopniowy siłownik umożliwiający duży kąt wywrotu
- uchylna burta tylna
- elektryczne sterowanie
- oświetlenie zgodne z przepisami ruchu drogowego
- zasilanie z Power Pack
- osłony lamp tylnych
- burta tylna uchylana w osi górnej i dolnej.
- burty boczne otwierane tradycyjnie w dół
- sterowanie elektryczne na pilocie

 

 

ISUZU L35 F i wywrotka ROMCAR z wywrotem trójstronnym mogą być Twoje już od 124 000 zł! Zestaw dostępny od ręki, z dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów.

Zainteresowany/a? Skontaktuj się z przedstawicielem naszego działu handlowego i umów się na spotkanie:

Gabriel Wilk
Regionalny kierownik sprzedaży
Tel. +48 665 651 350
Email: gabriel.wilk@wanicki.pl


Przypominamy, że podczas spotkań dezynfekujemy przestrzeń i przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa, a pojazd możemy dostarczyć pod same drzwi!

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Centrala Firmy

ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany
tel. 12 372 70 00
infolinia: 888 888 824

Zapraszamy:
pon.-pt. 7-22
sob. 7-14

Design by KMProjekt.pl