18.05.2023

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka chcemy zorganizować specjalny konkurs dla naszych najmłodszych fanów w wieku 4-9 lata. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową kolorowankę, którą będziecie mogli pomalować według własnego pomysłu! 

Tematyka tegorocznego konkursu - kierowca naszego DAF-a jedzie w podróż na wakacje! Dokąd się wybiera? To już będzie zależało od pomysłów naszych uczestników konkursu – to Wasze pociechy będą mieć za zadanie namalować, jak powinny wyglądać najlepsze wakacje dla kierowcy naszego DAF-a! Może to będzie plaża i słońce? A może las i góry? Czekamy na pomysły! 😊 

Jak przebiega konkurs? 

  1. Pobierz i wydrukuj zadanie konkursowe dla swojego dziecka 🌐bit.ly/Kolorowanka_Dzien_Dziecka lub odbierz gotowy wydruk z oddziałów Wanicki.
  2. Gotowy szablon przekaż dziecku i niech Twoja pociecha narysuje według swojego uznania idealne wakacje dla naszego kierowcy  DAF-a, który wybiera się w wakacyjną podróż :) 
  3. Podpisz pracę imieniem i wiekiem dziecka w lewym górnym rogu, a następnie opublikuj kolorowankę pod postem konkursowym, z krótkim opisem, dlaczego akurat takie miejsce zostało wybrane na najlepsze wakacje według Was 😊
  4. Na nasz adres email marketing@wanicki.pl prześlij zgodę na udział dziecka w konkursie 🌐bit.ly/Zgoda-Konkurs 

UWAGA! Na wasze zgłoszenia czekamy do 29 maja 2023 roku. Po tym terminie wybierzemy trzy najlepsze prace naszych konkursowiczów! 

Nagrody, które otrzyma każde z miejsc nagrodzonych za najlepszą pracę: 
🥇 plecak marki DAF 

🥈 pluszak marki DAF 

🥉 czapka marki DAF 

📣 Zwycięskie prace z każdej  kategorii zostaną opublikowane w 01.06 w Dzień Dziecka na naszym profilu i stronie internetowej. Czekamy na Wasze prace! 

ℹ️ Regulamin konkursu jest dostępny na stronie 🌐bit.ly/Regulamin_Konkurs_Dzien_Dziecka


Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Centrala Firmy

ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany
tel. 12 372 70 00
infolinia: 888 888 824

Zapraszamy:
pon.-pt. 7-22
sob. 7-14


Design by KMProjekt.pl