AUTORYZOWANY PARTNER SPRAWDZONYCH
PRODUCENTÓW SEKTORA AGRO

Wanicki to nie tylko autoryzowany partner sprawdzonych producentów sektora agro, ale również Twój niezawodny doradca i dostawca kompleksowych rozwiązań. Z 11 punktami w 8 województwach, jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, oferując im szeroki wachlarz maszyn rolniczych, części zamiennych i usług serwisowych.

NASZE MARKI

Jesteśmy autoryzowanym partnerem renomowanych marek maszyn rolniczych.

NASZE ODDZIAŁY

UMÓW SIĘ NA POKAZY!

Dowiedz się więcej

MASZYNY ZIELONKOWE SIP W ATRAKCYJNYCH CENACH!

GRUPA WANICKI

Grupa Wanicki działa na rynku transportowym już od 1991 roku oraz w branży agro od 2014 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem (sprzedaż i serwis), takich marek jak: DAF, John Deere, Irizar, Kramer, Tatra, SIP, Lamberet, Gessinknorba, ISUZU, Poettinger, Piaggio, Yanmar, AVR, Metos czy Tanco.

Grupa Wanicki to w sumie 8 punktów dealerskich, serwisowych i usługowych obsługujących sektor TSL oraz 11 oddziałów dedykowanych branży rolniczej. Kolejne oddziały będą otwierane w najbliższych latach.

Dowiedz się więcej

DOŁĄCZ DO NAS – PRACA DLA LUDZI Z PASJĄ

Szukamy ludzi z pasją, gotowych na wyzwania i ciekawą pracę.

Nasz zespół otwarty jest na ludzi z doświadczeniem, jak również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w pracy zawodowej. Gwarantujemy świetne i stabilne warunki pracy, dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju poprzez udział w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach oraz stabilną pozycję pracodawcy.

Sprawdź aktualne oferty pracy