TWÓJ NIEZAWODNY PARTNER W ROLNICTWIE

Wanicki to firma z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem, która od ponad 8 lat aktywnie wspiera rozwój polskiego sektora agro. Naszą misją jest zapewnianie naszym klientom niezawodnego wsparcia i najwyższej jakości usług, dzięki którym mogą oni rozwijać swoje gospodarstwa.

NASZE MARKI

Jako autoryzowany dealer marek John Deere,Kramer, Monosem, SIP, Samasz działający na terenie ośmiu województw oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania i pełen pakiet usług, dostosowany do ich indywidualnych potrzeb.

NASZA OFERTA

Oferujemy szeroki wachlarz usług, w ramach których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej pracy w rolnictwie i branży komunalnej:

  • Sprzedaż nowych i używanych maszyn rolniczych: Szeroki wybór maszyn renomowanych marek, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
  • Technologie rolnictwa precyzyjnego: Nasi specjaliści pomogą w doborze technologii, która pozwoli Ci zwiększyć zyski.
  • Sklep z częściami do maszyn rolniczych i akcesoriami: Oryginalne części zamienne i akcesoria zapewniające bezawaryjną pracę maszyn.
  • Autoryzowany serwis dostępny stacjonarnie i w terenie: Zespół doświadczonych serwisantów zapewnia szybką i fachową pomoc w każdym miejscu.
  • Finansowanie zakupu maszyn: Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu korzystnego finansowania zakupu maszyn rolniczych.
  • Doradztwo rolnicze: Nasi specjaliści doradzą w wyborze maszyn i usług, dostosowanych do Twoich potrzeb.
  • Szkolenia z zakresu obsługi maszyn rolniczych: Prowadzimy szkolenia, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twoich maszyn.

 

Dowiedz się więcej

Chcemy tworzyć przyszłość rolnictwa razem z Tobą, bo właśnie #NaszaWTymROLA, by wiedzieć, kiedy i czego będziesz potrzebować… jutro